Korduma kippuvad küsimused

Kui palju ühe tipptegija videotund maksab?

Kõik Koolimaja tunnid on eraldi ostes ühe ja sama hinnaga – 29.90 €. See hind sisaldab aastaks ajaks ligipääsu kogu valitud tunni materjalile. Tunnid seotakse sinu kasutajakontoga ning neile pääsed ligi igal ajal endale sobivast seadmest. Seejuures on oluline märkida, et tund ei tähenda ajaliselt ühte tundi, vaid reeglina kestab üks Koolimaja tund orienteeruvalt 2 tundi.

Millistest seadmetest ma tunde vaadata saan?

Koolimaja tunde saad vaadata endale sobivast seadmest, endale sobival ajal. Kasvõi koolipingis. Piisab vaid internetiühenduse olemasolust ning oma kontole sisselogimisest.

Kõige parema elamuse saad, kui vaatad Koolimaja tundi suurelt ekraanilt. Samas on Koolimaja kenasti optimeeritud ka mobiilile ja tahvlile, seega sobib vaatamiseks ka mõni kaasaskantav seade.

Mis teenust Koolimaja pakub?

Koolimaja pakub online videotunde, kus Eesti tipptegijad annavad oma oskusi edasi läbi oma kogemuse. Seejuures ei ole tegu live-õppe keskkonnaga, vaid kohaga, kus kõik tunnid on varem salvestatud ning seeläbi ka 24/7 kättesaadavad.

Vali välja sind huvitav Koolimaja tund, soeta ligipääs ning avasta, mida kohalikul tipptegijal sulle rääkida on. Usume, et meie poolt pakutavad tunnid avavad sulle seninägematul moel oma ala tippude mõttemaailma.

Kui tihti Koolimajja uusi tunde lisandub?

Meie eesmärgiks on iga kuu vähemalt üks uus tund oma jälgijateni tuua. Oleme tänaseks ära kaardistanud ca 50 kodumaist tipptegijat, keda sooviks Koolimajas tundi andmas näha. Seejuures proovime ka valdkondade valikul olla hästi mitmekesised.

Et uute lisanduvate tundidega kursis olla, tasub kindlasti liituda meie uudiskirjaga või jälgida meid Facebookis ja Instagramis.

Kas ma saan Koolimaja tunde ka kinkida?

Jah, absoluutselt. Selleks on meil olemas kolm erinevat kinkekaardi võimalust – 1 tund, 2 tundi ja 3 tundi. Seejuures on 2 või 3 tundi korraga soetades ühe tunni hind soodsam.

Kinkekaardi soetamiseks vaata meie kinkekaardi lehele või keri lehe alumisse osasse, kust saad otse kinkekaarti soetada.

Koolimaja kinkekaart

Kingi inspiratsiooni ja hindamatuid kogemusi. Oma ala absoluutsed tipud on õhinat täis ja valmis su elukaaslasele, sõbrale või kolleegile oma elutarkust jagama.

1 tunni kinkekaart

29.90 €

2 tunni kinkekaart

56.90 €

3 tunni kinkekaart

80.90 €

1 tunni kinkekaart

29.90 €

2 tunni kinkekaart

56.90 €

3 tunni kinkekaart

80.90 €

Millist tipptegija videotundi esimeseks vaadata?

Koolimaja veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud meie kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Loe lähemalt.