Koolimajast

Kas sa oled kunagi mõelnud, kui palju ägedaid inimesi meil Eestis on? Tegijaid, kellega igapäevaselt tihtipeale enesele teadvustamata kokkupuutume või kelle loomingut ning teenuseid naudime. Meistreid, kes on mõnes valdkonnas oma oskused viinud maailmas tipptasemele ning kellelt oleks meil kõigil midagi õppida.

Sa võib-olla veel ei tea, aga selliseid inimesi on ka sinu ümber väga palju. Nad laulavad sulle raadios või on seotud mõne pala loomeprotsessiga. Nad jäävad sinu mälusse mõne tükiga teatrilavalt või hoopis õhtul telekast, kui astuvad areenile mõnel spordivõistlusel. Nad pakuvad sulle keelt alla viivaid maitseelamusi meie tipprestoranides. Nad prognoosivad majandust või hoiavad loodust. Nad teevad tegelikult kõiki neid asju, mida sina ja mina igapäevaselt ka teeme. Lihtsalt oluliselt professionaalsemal ja viimistletud tasemel.

Koolimaja ongi nende kodumaiste tipptegijate ja sinu kohtumispaik. Kanal, kus enesele teadvustada, et meil tõesti on nii palju vingeid eestlasi. Ning kus nendelt samadelt, juba natuke tuttavatelt inimestel, midagi uut ja huvitavat õppida. Just nagu eratunnis.

 

Meie tiim

Ühestküljest võiks ju tiimiliikmete piiri tõmmata founderite juurde ning öelda, et meid on Koolimaja tiimis kaks - Ave-Liis ja Matthias. Aga siis jääks jällegi Henrik välja. Oluline osa tiimist, kes liitus üsna varajases faasis ning kelleta oleks lõpptulemus kindlasti teistsugune. Et siis meid on kolm? No on ja ei ole ka...

Niimoodi arvestades jääksid jällegi produktsioonipoisid, arendajad, fotograafid ja teised head tegijad välja. Meie silmis pole sel vahet, et tegu on väliste partneritega. Nendeta poleks me midagi ära teinud. Seega Serj, Kaupo, Risto, Dennis, Geio jt on ka osa meie laiendatud tiimist. Paneme lukku ära? Oot, mitte veel. Tipptegijad ju ka! Maiken, Stig, Albert ja tulevikus ka teised kodumaa parimad pojad ja tütred. Inspiratsiooni allikad, kaaskirjutajad ja vast kõige olulisemad tükid kogu võrrandis.

Koolimaja tiim on järelikult täpselt nii suur, kui parajasti tarvis. Mida oskame ja jõuame, seda teeme ise. Kus vajame abi, seal ei häbene abi küsida ja partnereid kaasata. Meile selline lähenemine meeldib. Eriti veel, kui see tulemust toob.

Millist tipptegija videotundi esimeseks vaadata?

Koolimaja veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud meie kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Loe lähemalt.